CEB-2704-L100
DigiKeyn tuotenumero
2223-CEB-2704-L100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CEB-2704-L100
Kuvaus
PIEZO DISC 27X.4MM, LEAD WIRES
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.6 kHz Takaisinsyöttö Summerielementit 30V p-p 1,063" halk. (27,00mm) 300 Ohms
Kategoria
Tyyppi
Takaisinsyöttö
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedanssi
300 Ohms
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
22000pF @ 100Hz
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
1,063" halk. (27,00mm)
Taajuus
3.6 kHz
Terminointi
Johdot
Tulojännite (maks.)
30V p-p