CDS-4528-44SP
DigiKeyn tuotenumero
2223-CDS-4528-44SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDS-4528-44SP
Kuvaus
SPEAKER, 45.2 SQUARE, 28.1MM DEE
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 4 W 200 Hz ~ 20 kHz Yläosa Pyöreä, Neliörunko
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - nimellinen
4 W
Sarja
Teho - maksimi
6 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Pyöreä, Neliörunko
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Paperi, polyuretaani (PU)
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
200 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Juotosliuskat
Taajuus - itseresonoiva
200Hz
Koko/mitat
1,780" pit. x 1,780" lev. (45,20mm x 45,20mm)
Impedanssi
4 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,106" (28,10mm)
Tehokkuus - dBA
84
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Tehokkuus - testaus
1W/1M
Vääristymäluokitus
5% maks. @ 1kHz, 1W