CAF-A238B-120-300
DigiKeyn tuotenumero
2223-CAF-A238B-120-300-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAF-A238B-120-300
Kuvaus
AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 100 ~
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 110VAC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 52,4CFM (1,47m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Putkiaksiaali
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Kohina
29,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
7,10W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
1800 RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
110VAC
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Leveys
25,8mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,150A
Ilmavirtaus
52,4CFM (1,47m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,080 in H2O (19,9 Pa)
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 25°C