CAF-A225B-120-350
DigiKeyn tuotenumero
2223-CAF-A225B-120-350-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAF-A225B-120-350
Kuvaus
AC FAN, 120 X 120 X 25 MM, 110 ~
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 110VAC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 53,9CFM (1,51m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Putkiaksiaali
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Kohina
37,3dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
10,80W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
2000 RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
110VAC
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Leveys
25,8mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,170A
Ilmavirtaus
53,9CFM (1,51m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,100 in H2O (24,9 Pa)
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 25°C