63CFV33M8X10.5
DigiKeyn tuotenumero
1189-63CFV33M8X10.5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1189-63CFV33M8X10.5CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-63CFV33M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
63CFV33M8X10.5
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Rubycon
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
110 mA @ 100 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C