63CEV56M10X10.5 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 63CEV56M10X10.5 |
Kuvaus | CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 56 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 10000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Valmistaja Rubycon | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Sovellukset Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 270 mA @ 100 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 1.8 A @ 100 kHz |
Tyyppi Hybridi | Koko/mitat 0,394" halk. (10,00mm) |
Kapasitanssi 56 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm) |
Jännite – nimellinen 63 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 30mOhm | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Käyttöikä lämpötilassa 10000 tuntia @ 105°C |