6.3ZLQ4700MEFC10X25
DigiKeyn tuotenumero
1189-3604-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
6.3ZLQ4700MEFC10X25
Kuvaus
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4700 µF 6.3 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 5000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
6.3ZLQ4700MEFC10X25 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.75 A @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.5 A @ 100 kHz
Impedanssi
15 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C