6.3ZLH470MEFC6.3X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-1769-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
6.3ZLH470MEFC6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 6.3 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 6000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
6.3ZLH470MEFC6.3X11 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
297 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
540 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
94 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
6000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C