50ZLJ56M6.3X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-2333-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50ZLJ56M6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 7000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
50ZLJ56M6.3X11 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
250 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
500 mA @ 100 kHz
Impedanssi
220 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
7000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C