50ZLH56MEFC6.3X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-3015-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50ZLH56MEFC6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 6000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
50ZLH56MEFC6.3X11 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
192.5 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Impedanssi
140 mOhms
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
6000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C