50PZE100M10X9
DigiKeyn tuotenumero
50PZE100M10X9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50PZE100M10X9
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 28mOhm 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
50PZE100M10X9 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Rubycon
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
100 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
100 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
28mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C