400LEX1MEFC6.3X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-2719-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
400LEX1MEFC6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 4000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
400LEX1MEFC6.3X11 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
24 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
48 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
400 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C