400AX6.8MEFC8X10.8
DigiKeyn tuotenumero
1189-2277-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
400AX6.8MEFC8X10.8
Kuvaus
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.8 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
400AX6.8MEFC8X10.8 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,484" (12,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
400 V
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C