400AX4.7MEFC8X9
DigiKeyn tuotenumero
1189-2276-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
400AX4.7MEFC8X9
Kuvaus
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
400AX4.7MEFC8X9 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
400 V
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C