400AX15MEFC10X16
DigiKeyn tuotenumero
1189-2275-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
400AX15MEFC10X16
Kuvaus
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
400AX15MEFC10X16 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valm.
Polarisaatio
Polar
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,709" (18,00mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
400 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C