35ZLQ56MEFC5X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-3656-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35ZLQ56MEFC5X11
Kuvaus
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 3000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
35ZLQ56MEFC5X11 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
200 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
400 mA @ 100 kHz
Impedanssi
210 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C