35TZV100M6.3X8
DigiKeyn tuotenumero
1189-1620-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1189-1620-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-1620-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35TZV100M6.3X8
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
35TZV100M6.3X8 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
150 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
300 mA @ 100 kHz
Impedanssi
340 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C