35PZE150M8X9
DigiKeyn tuotenumero
35PZE150M8X9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35PZE150M8X9
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 150UF 20% 35V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 27mOhm 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
35PZE150M8X9 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Rubycon
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
115 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.3 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
150 µF
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
27mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C