250BXC22MEFC10X16
DigiKeyn tuotenumero
1189-1892-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
250BXC22MEFC10X16
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 250 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
250BXC22MEFC10X16 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
188 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
470 mA @ 100 kHz
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,709" (18,00mm)
Jännite – nimellinen
250 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-25°C – 105°C