16ZLH2200MEFC12.5X20
DigiKeyn tuotenumero
1189-2933-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
16ZLH2200MEFC12.5X20
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
16ZLH2200MEFC12.5X20 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.736 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.48 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
17 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C