10ZLQ1200MEFC10X12.5
DigiKeyn tuotenumero
1189-3615-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10ZLQ1200MEFC10X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1200 µF 10 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10ZLQ1200MEFC10X12.5 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
882 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.47 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
35 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C