10ZLH470MEFC6.3X11
DigiKeyn tuotenumero
1189-1882-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10ZLH470MEFC6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 10 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 6000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10ZLH470MEFC6.3X11 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valm.
Polarisaatio
Polar
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
10 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
6000 tuntia @ 105°C