32K402-500E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Huber+Suhner, Inc.
Huber+Suhner, Inc.
Varastossa: 10
Varastossa: 10
Varastossa: 80
Würth Elektronik
Varastossa: 60
Würth Elektronik
Varastossa: 4
Varastossa: 375
SMA Liitin Jakki, Naaraspistoke 50Ohm Paneelikiinnitys Juotostina
32K402-500E3
DigiKeyn tuotenumero
32K402-500E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
32K402-500E3
Kuvaus
SMA PANEL JACK
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuus - maks.
18 GHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Irtotavara
Kotelon väri
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Beryllium-kupari
Liittimen malli
Rungon materiaali
Ruostumaton teräs
Liittimen tyyppi
Jakki, Naaraspistoke
Rungon pintakäsittely
Kulta
Kontaktin terminointi
Juotostina
Keskijohtimen pinnoite
Suojuksen terminointi
Juotostina
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Jänniteluokitus
480 V