119S601-500N5
DigiKeyn tuotenumero
1868-1062-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
119S601-500N5
Kuvaus
CONN PSMP PLUG STR 50OHM SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PSMP Liitin Pistotulppa, Urosnasta 50Ohm Paneelikiinnitys, Kierteitetty Juotostina
Kategoria
Porttien lukumäärä
1
Valm.
Ominaisuudet
Rajoitettu pidätin
Pakkaustapa
Irtotavara
Kotelon väri
Hopea
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Liittimen malli
Rungon materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnasta
Rungon pintakäsittely
Valkopronssi
Kontaktin terminointi
Juotostina
Keskijohtimen pinnoite
Kulta
Suojuksen terminointi
Juotostina
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Kierteitetty
Jänniteluokitus
480 V
Kiinnitystyyppi
Nepparikiinnitys
Liitäntäsyklit
100,00
Taajuus - maks.
10 GHz