4D35000.2000
DigiKeyn tuotenumero
1758-1005-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4D35000.2000
Kuvaus
F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
T-ura puristettu alumiiniprofiili 78,740" pit. x 1,575" lev. x 1,575" kork. (2000,00mm x 40,00mm x 40,00mm)
Aktiivinen
Valm.
Tyyppi
Sarja
Spesifikaatiot
78,740" pit. x 1,575" lev. x 1,575" kork. (2000,00mm x 40,00mm x 40,00mm)