SMLK28WBJCW1 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 1 097
Tekniset tiedot
LED-valaistus SML Valkoinen, Viileä 8000K 3,9V 90mA 4-SMD, litteät jalat
SMLK28WBJCW1
DigiKeyn tuotenumero
846-1071-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLK28WBJCW1
Kuvaus
LED SML COOL WHITE 8000K 1808
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMLK28WBJCW1 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,9V
Valm.
Luumenia/wattia virralla - testi
60 lm/W
Sarja
Virta - maks.
150mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
4-SMD, litteät jalat
Väri
Valmistajan laitepakkaus
CCT (K)
8000K
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,079" lev. (4,00mm x 2,00mm)
Fluksi @ 25°C, virta - testi
21lm (tyyp.)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Virta - testi
90mA