SMLD12E3N1WT86
DigiKeyn tuotenumero
SMLD12E3N1WT86TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMLD12E3N1WT86CT-ND - Cut Tape (CT)
SMLD12E3N1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLD12E3N1WT86
Kuvaus
LED BLUE-GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen-vihreä 496nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,9V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
SMLD12E3N1WT86 -mallit
Kategoria
Linssin koko
1,20mm x 0,80mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,9V
Sarja
Virta - testi
5mA
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,65mm