SMLD12E2N1WT86
DigiKeyn tuotenumero
846-SMLD12E2N1WT86TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-SMLD12E2N1WT86CT-ND - Cut Tape (CT)
846-SMLD12E2N1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLD12E2N1WT86
Kuvaus
LED BLUE-GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen-vihreä 505nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,9V 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMLD12E2N1WT86 -mallit
Kategoria
Linssin koko
1,20mm x 0,80mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,9V
Sarja
Virta - testi
5mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin väri
Valkoinen
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,65mm