SMLA12ENTT86
DigiKeyn tuotenumero
846-SMLA12ENTT86TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-SMLA12ENTT86CT-ND - Cut Tape (CT)
846-SMLA12ENTT86DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLA12ENTT86
Kuvaus
LED GREEN 1611 SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 527nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3V 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3V
Valm.
Virta - testi
5mA
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aallonpituus - vallitseva
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Väri
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 1,15mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
0,65mm
Linssin koko
1,20mm x 0,55mm