SML-P12M2TT86R
DigiKeyn tuotenumero
846-1191-2-ND - Rullattu teippi (TR)
846-1191-1-ND - Cut Tape (CT)
846-1191-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SML-P12M2TT86R
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 576nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V 0402 (1006 metrinen)
EDA/CAD-mallit
SML-P12M2TT86R -mallit
Kategoria
Linssin koko
0,60mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Sarja
Virta - testi
20mA
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Konfiguraatio
Standardi
Valmistajan laitepakkaus
Linssin väri
Väritön
Koko/mitat
1,00mm pit. x 0,60mm lev.
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Korkeus (maks.)
0,25mm