SML-D12P8WT86C
DigiKeyn tuotenumero
SML-D12P8WT86CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SML-D12P8WT86CCT-ND - Cut Tape (CT)
SML-D12P8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SML-D12P8WT86C
Kuvaus
LED GREEN 1608 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 560nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
SML-D12P8WT86C -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Väri
Hyväksyntä
AEC-Q102
Konfiguraatio
Standardi
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
0,65mm
Linssin koko
1,20mm x 0,80mm