SML-D12P8WT86
DigiKeyn tuotenumero
846-SML-D12P8WT86TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-SML-D12P8WT86CT-ND - Cut Tape (CT)
846-SML-D12P8WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SML-D12P8WT86
Kuvaus
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 560nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
SML-D12P8WT86 -mallit
Kategoria
Linssin koko
1,20mm x 0,80mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Sarja
Virta - testi
20mA
0603 (1608 metrinen)
Konfiguraatio
Standardi
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Korkeus (maks.)
0,65mm