SML-A12WTT86 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SML-A12WTT86 |
Kuvaus | LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Keltainen 590nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 2-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SML-A12WTT86 -mallit |
Kategoria | Linssin koko 1,20mm x 0,55mm |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.) 2V |
Sarja | Virta - testi 20mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Aallonpituus - vallitseva |
Väri | Pakkaus / kotelo 2-SMD, ei johtoa |
Konfiguraatio Standardi | Valmistajan laitepakkaus |
Linssin väri Väritön | Koko/mitat 1,60mm pit. x 1,15mm lev. |
Linssin läpinäkyvyys Kirkas | Korkeus (maks.) 0,65mm |