SML-A12UTT86J
DigiKeyn tuotenumero
846-1173-2-ND - Rullattu teippi (TR)
846-1173-1-ND - Cut Tape (CT)
846-1173-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SML-A12UTT86J
Kuvaus
LED RED CLEAR 1611 SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 624nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
SML-A12UTT86J -mallit
Kategoria
Linssin koko
1,20mm x 0,55mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Sarja
Virta - testi
20mA
Koko/mitat
1,60mm pit. x 1,15mm lev.
Korkeus (maks.)
0,65mm