SML-A12U8TT86
DigiKeyn tuotenumero
846-1159-2-ND - Rullattu teippi (TR)
846-1159-1-ND - Cut Tape (CT)
846-1159-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SML-A12U8TT86
Kuvaus
LED RED CLEAR 1611 SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 620nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SML-A12U8TT86 -mallit
Kategoria
Linssin koko
1,20mm x 0,55mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Sarja
Virta - testi
20mA
2-SMD, ei johtoa
Konfiguraatio
Standardi
Valmistajan laitepakkaus
Linssin väri
Väritön
Koko/mitat
1,60mm pit. x 1,15mm lev.
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Korkeus (maks.)
0,65mm