SMF6V5TFTR
DigiKeyn tuotenumero
SMF6V5TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMF6V5TFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMF6V5TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF6V5TFTR
Kuvaus
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC PMDU
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11,2V Puristusliitin 17,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan PMDU
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMF6V5TFTR -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
200W
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
6,5V
Pakkaus / kotelo
SOD-123F
Jännite - läpilyönti (min)
7,22V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
11,2V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
17,9A