SLR-332VRT32
DigiKeyn tuotenumero
846-SLR-332VRT32CT-ND - Cut Tape (CT)
846-SLR-332VRT32TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLR-332VRT32
Kuvaus
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 630nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V Säteittäinen
Kategoria
Linssin koko
3,20mm halk.
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Sarja
Virta - testi
10mA
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Katselukulma
85°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Linssin väri
Punainen
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Korkeus (maks.)
4,60mm