SIR-56ST3FF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 53
Tekniset tiedot
Infrapuna (IR) Emitteri 950nm 1,3V 100mA 5,6mW/sr @ 50mA 30° T 1 3/4
SIR-56ST3FF
DigiKeyn tuotenumero
846-SIR-56ST3FF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIR-56ST3FF
Kuvaus
EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,3V
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Katselukulma
30°
Pakkaustapa
Irtotavara
Orientaatio
Näkymä ylhäältä
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C (TA)
Tyyppi
Infrapuna (IR)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
100mA
Pakkaus / kotelo
T 1 3/4
Säteilyintensiteetti (Ie) min. @ If
5,6mW/sr @ 50mA