SFR03EZPF3601
DigiKeyn tuotenumero
846-SFR03EZPF3601TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-SFR03EZPF3601CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFR03EZPF3601
Kuvaus
SULFUR TOLERANT CHIP RESISTORS
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)