RGT30NS65DGC9
DigiKeyn tuotenumero
RGT30NS65DGC9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RGT30NS65DGC9
Kuvaus
IGBT TRENCH FS 650V 30A TO-262
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Trench Field Stop 650 V 30 A 133 W Läpivientiaukko TO-262
Kategoria
Tulon tyyppi
Standardi
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Hilan varaus
32 nC
Pakkaustapa
Putki
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
18ns/64ns
Osan tila
Aktiivinen
Testitila
400V, 15A, 10Ohm, 15V
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Käänteinen elpymisaika (trr)
55 ns
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
650 V
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
30 A
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
45 A
Pakkaus / kotelo
TO-262-3 pitkät jalat, I2PAK, TO-262AA
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,1V @ 15V, 15A
Valmistajan laitepakkaus
TO-262
Teho - maksimi
133 W