RFN20NS3SFHTL
DigiKeyn tuotenumero
RFN20NS3SFHTLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RFN20NS3SFHTLCT-ND - Cut Tape (CT)
RFN20NS3SFHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RFN20NS3SFHTL
Kuvaus
DIODE STANDARD 350V 20A LPDS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 350 V 20A Kiinnitys pintaan LPDS
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RFN20NS3SFHTL -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 350 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
412pF @ 0V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
350 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
20A
Valmistajan laitepakkaus
LPDS
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.35 V @ 20 A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)