RFN10BGE3STL
DigiKeyn tuotenumero
846-RFN10BGE3STLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RFN10BGE3STLCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RFN10BGE3STLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RFN10BGE3STL
Kuvaus
DIODE STANDARD 350V 10A TO252GE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 350 V 10A Kiinnitys pintaan TO-252GE
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
30 ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 350 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
350 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252GE
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Toimintalämpötila - liitos
150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 10 A