RF2001NS3DFHTL
DigiKeyn tuotenumero
RF2001NS3DFHTLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RF2001NS3DFHTLCT-ND - Cut Tape (CT)
RF2001NS3DFHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF2001NS3DFHTL
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 300V 20A LPDS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 300 V 20A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RF2001NS3DFHTL -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
25 ns
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 300 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Standardi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
300 V
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
20A
Valmistajan laitepakkaus
LPDS
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.3 V @ 10 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)