RBR3MM40ATFTR
DigiKeyn tuotenumero
RBR3MM40ATFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RBR3MM40ATFCT-ND - Cut Tape (CT)
RBR3MM40ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR3MM40ATFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDU
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 3A Kiinnitys pintaan PMDU
EDA/CAD-mallit
RBR3MM40ATFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
80 µA @ 40 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
620 mV @ 3 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)