RBR3LAM40CTR
DigiKeyn tuotenumero
846-RBR3LAM40CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RBR3LAM40CCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RBR3LAM40CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR3LAM40CTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 3A Kiinnitys pintaan PMDTM
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 40 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDTM
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
550 mV @ 3 A