RBR2VWM60ATFTR
DigiKeyn tuotenumero
846-RBR2VWM60ATFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RBR2VWM60ATFTRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RBR2VWM60ATFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR2VWM60ATFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDE
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 2A Kiinnitys pintaan PMDE
EDA/CAD-mallit
RBR2VWM60ATFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
75 µA @ 60 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDE
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Toimintalämpötila - liitos
150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
650 mV @ 2 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)