RBR2MM30ATR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Toshiba Semiconductor and Storage
Varastossa: 1 727
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 3 550
Tekniset tiedot
Diodit 30 V 2A Kiinnitys pintaan PMDU
RBR2MM30ATR
DigiKeyn tuotenumero
RBR2MM30ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
RBR2MM30ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR2MM30ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR2MM30ATR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RBR2MM30ATR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 30 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
530 mV @ 2 A