RB521SM-60FHT2R
DigiKeyn tuotenumero
RB521SM-60FHT2RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB521SM-60FHT2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB521SM-60FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB521SM-60FHT2R
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 200MA EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 200mA Kiinnitys pintaan EMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB521SM-60FHT2R -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 60 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
EMD2
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
200mA
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
600 mV @ 200 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet