RB520CS-30FHT2RA
DigiKeyn tuotenumero
RB520CS-30FHT2RATR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB520CS-30FHT2RACT-ND - Cut Tape (CT)
RB520CS-30FHT2RADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB520CS-30FHT2RA
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 100mA Kiinnitys pintaan VMN2 (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
RB520CS-30FHT2RA -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 10 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
VMN2 (SOD-923)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 10 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet