RB520CS-30FHT2RA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RB520CS-30FHT2RA |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 30 V 100mA Kiinnitys pintaan VMN2 (SOD-923) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RB520CS-30FHT2RA -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 500 nA @ 10 V |
Valm. | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 30 V | Valmistajan laitepakkaus VMN2 (SOD-923) |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 100mA | Toimintalämpötila - liitos 150°C (maks.) |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 450 mV @ 10 mA | Päätuotenumero |
Nopeus Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet |